KONST / Litografier / Färglitografier 12088021
nr 1208 8021
Färglitografier
3 st, Oidentifierad konstnär. Komposition. EA-upplaga. Signerad, daterad -79, bladets mått: 53x75 cm, löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:53:32
1/10 18:15:05